Kosmētika, personīgās higiēnas līdzekļi, sadzīves ķīmija

Vairāk nekā 80 % personīgās higiēnas līdzekļu un sadzīves ķīmijas iepakojuma ir izgatavoti no augsta blīvuma krāsaina polietilēna vai PET. Marķējums uz krāsaina polietilēna bieži vien ir grūti salasāms un mēdz nodzist.

Videojet piedāvā plašu risinājumu klāstu, lai sasniegtu vēlamo marķēšanas kvalitāti uz krāsainām plastmasas pudelēm, burciņām un flakoniem.

  • Vairāk nekā 340 tintes veidu dažādam izmantojumam.
  • Plašs lāzera marķēšanas sistēmu klāsts, kas garantē pastāvīgu marķējumu praktiski uz jebkuras virsmas.
  • Videojet inovatīvā termopārneses drukas tehnoloģija nodrošina augstas kvalitātes marķēšanu uz iepriekš izdrukātām etiķetēm.

Mazo simbolu strūklprinteris

Universāla marķēšanas tehnoloģija uz tintes bāzes, kas ideāli piemērota nelīdzenām virsmām un ātrgaitas līnijām.

Kaut arī tintes marķējums parasti ir diezgan pastāvīgs, dažādu iemeslu dēļ ar laiku tas mēdz nodzist. Marķējuma pakāpeniska izdzišana ir atkarīga no plastmasas veida, un to var izraisīt produkta izliešana un vide, kurā izstrādājums tiek izmantots. Šo faktoru ietekmi var samazināt, izmantojot atbilstoša sastāva tintes. Pareizas tintes izvēleir pamats pastāvīgam marķējumam uz krāsainām pudelēm, burciņām un flakoniem. Dažādām tintēm ir atšķirīga adhēzija, pastāvīgums un žūšanas laiks.

Lāzera marķēšanas iekārtas

Garantē marķējuma pastāvīgumu gan uz flakoniem un pudelēm, gan uz etiķetes.

Lāzers ir ideāli piemērots sadzīves tīrīšanas līdzekļu marķēšanai, jo ir nepieciešama īpaša marķējuma izturība un pastāvīgums, lietojot vannas un dušas mazgāšanas līdzekļus mitrā vidē, kā arī zīmolu precēm, kur marķēšanai nevajadzētu novērst uzmanību no iepakojuma dizaina.


Termopārneses printeris

Izmanto elektronisko drukas galviņu, kas uzsilda un piespiež izkausētos sveķus pie elastīga iepakojuma. Termopārneses druka nav piemērota marķēšanai tieši uz plastmasas pudelēm, burciņām un flakoniem, bet ir ideāli piemērota drukai uz iepriekš nodrukātām etiķetēm un termoapvalkiem pirms to lietošanas.

Termopārneses druka nodrošina augsta kontrasta marķējumu un labu tintes adhēziju lielākajai daļai etiķešu. Ar tās palīdzību var likt augstas izšķirtspējas marķējumu, drukājot svītrkodus, logotipus, krāsu numurus, sastāvu, grafiskus un citus datus, bez kaitējuma dizaina iepakojumam.