Par mums

Kopš 1994. gada SIA RDV ieņem vadošo pozīciju Latvijā marķēšanas un etiķešu iekārtu tirdzniecībā, apkopē un remontā. Uzņēmumam ir uzkrāta veiksmīga pieredze, daudzu gadu garumā sadarbojoties ar dažādu nozaru uzņēmumiem.
 

SIA RDV ir oficiālais un vienīgais "Videojet Technologies Inc" (ASV) produktu izplatītājs Latvijā; tas ir pasaules līderis marķēšanas iekārtu ražošanā.

Kompānija "Videojet Technologies Inc" dibināta pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados un joprojām aktīvi attīstās, ieviešot inovācijas augstas kvalitātes marķēšanas iekārtu ražošanā. Uzņēmums investē progresīvās tehnoloģijās un piedāvā jaunus oriģinālus risinājumus.

Plašs "Videojet Technologies Inc" produktu klāsts ļauj piemeklēt un nodrošināt nepieciešamo aprīkojumu jebkuram ražošanas uzņēmumam. Mēs piedāvājam lielo un mazo simbolu tintes strūklprinterus, termopārneses printerus, dažādas etiķešu iekārtas un lāzeru marķēšanas sistēmas. Mūsdienīgie rūpnieciskie printeri nodrošina kvalitatīvu marķēšanu dažādu veidu informācijai – datums un laiks, svītrkodi, logotipi, sērijas numuri, QR kodi un cits.

SIA RDV inženieri operatīvi veic marķēšanas un etiķešu iekārtu integrāciju līnijās, palaiž aprīkojumu ekspluatācijā, nodrošina remonta darbus, kā arī piedāvā tehnisko atbalstu, iekārtu plānoto apkopi, konsultācijas un ražošanas uzņēmuma personāla apmācību.

Mūsu rūpniecisko printeru uzticamība un augtais klientu apkalpošanas līmenis ļauj mums piedāvāt gudrus, ekonomiski izdevīgus un augsti kvalitatīvus marķēšanas risinājumus ražošanas jomā.